Сервісні центри

Своєчасне проведення сервісного обслуговування дозволяє запобігти дорогі поломки, забезпечити безаварійну експлуатацію, а також збільшити термін корисного використання обладнання, що, в кінцевому рахунку, збільшить економічну ефективність вашого автосервісу.

Сервісна служба TROMMELBERG здійснює повну технічну підтримку проданого обладнання, яка включає в себе:

• Шеф-монтаж, монтаж і демонтаж обладнання, інжиніринг

• Пуско-налагоджувальні роботи, введення обладнання в експлуатацію

• Сервісне обслуговування

• Гарантійний ремонт

• Післягарантійний ремонт

• Навчання технічного персоналу

Для підтримки високого рівня обслуговування обладнання TROMMELBERG в регіонах було сформовано мережу регіональних авторизованих сервісних центрів.

 

Для скорочення термінів здійснення робіт наші регіональні сервісні служби мають постійно підтримувані склади найбільш ходових запасних частин і витратних матеріалів. Можлива телефонна або он-лайн консультація з співробітником нашого технічного центру, а також виїзд фахівця на об'єкт по Росії і ближнього зарубіжжя в узгоджене з замовником час.

Якість робіт гарантована високою кваліфікацією наших фахівців. Інженери сервісних служб TROMMELBERG є компетентними фахівцями, які пройшли спеціальне навчання і мають великий досвід вирішення завдань будь-якої складності, пов'язаних з монтажем, обслуговуванням і ремонтом автомобільних підйомників, шиномонтажних та балансувальних стендів, фарбувально-сушильних камер та іншого автосервісного обладнання.

З усіх питань, пов'язаних з тих. обслуговуванням устаткування,

Ви можете звертатися до найближчого до Вас сервісного центру TROMMELBERG

На нашому сайті Ви також можете знайти навчальні відео-ролики.